Amatų savaitė 

Kovo 7–10 dienomis Šiaulių lopšelyje-darželyje „Sigutė“ buvo nuspręsta organizuoti amatų savaitę.

Auklėtoja Diana Krampienė supažindino su žvakininkystės amatu, jam reikalingomis priemonėmis. Vaikai susipažino su avilio šeimininke – motinėle ir mažosiomis bitutėmis, sužinojo ką bitės gamina, kokie yra bičių produktai. Savo rankomis pasigamino tikro vaško žvakutę. Atliko pastabumo reikalaujančią užduotį. Pažvelgė į pasaulį pro bitutės akinius!

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Reda Ginelevičienė pristatė molio dirbinių gamybą. Ji vaikams papasakojo kaip gimsta daiktai iš molio, parodė jau pagamintų keramikos darbelių.

Auklėtoja Karolina Kulikauskaitė vaikams papasakojo apie karpinius. Jos rankomis sukurti pasakų personažai puošia darželio langus.

Auklėtoja Asta Liaudanskienė pristatė siuvimo amatą. Vaikai sužinojo kas kuriama iš siūlų, audinio. Susipažino su mezgimo, nėrimo, siuvimo įrankiais. Žaidė, vaidino, dainavo su teatro lėlėmis-dėžutėmis. Tyrinėjo teatro lėles, įvardino personažus, imitavo jų elgseną. Kiekvienoje grupėje vaikus aplankė skirtingas personažas-siuvėjas, tai: gandras, saulė, bitė, boružė, lapė, kiškis. Vaikai sužinojo apie siuvimo galimybes, domėjosi lėlėmis, vaidino.

Šiaulių lopšelis-darželis „Sigutė“
Įstaigos kodas 1905 25130
A. s. LT 40 7300 0100 7573 8391
Bankas „Swedbank“, AB

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Eglė Ivanauskaitė-Rimšė

J. Basanavičiaus g. 92, 76176 Šiauliai
Tel. (8 41)  54 52 69
Mob. 8 673 84 434
El. p. sigute.darzelis@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Sigutė“
NEĮGALIESIEMS