Finišavo respublikinis projektas „Opa opa į Europą“

Projekto tema ,,Opa opa į Europą“ pasirinkta siekiant supažindinti ir pagilinti vaikų žinias apie Europos šalis, jų kultūrinius skirtumus ir panašumus, susipažinti su tradicijomis ir papročiais, būdingu kraštovaizdžiu. Tvarumo (darnumo) idėjos svarbios sudarant sąlygas vaikams geriau ir giliau pažinti pasaulį, fantazuoti, kurti ir klausinėti. Projekto metu ugdytiniai, pedagogai ieškojo šalių Europos žemėlapyje, informacijos enciklopedijose, knygose, internete, diskutavo, pasakojo apie patirtus įspūdžius kelionėse, domėjosi valstybių vėliavomis, sostinėmis. Visa tai pateikė per įvairias patirtines ir patyrimines veiklas. Projekto metu ugdytiniai džiaugėsi galėdami atskleisti savo meninius gebėjimus ir žinių praktinio pritaikymo įgūdžius.

Projekte dalyvavo pedagogai ir ugdytiniai iš Gargždų, Kauno, Pabradės, Palangos, Plungės, Skuodo, Šiaulių, Švenčionių, Vilniaus miestų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų.

Džiugu, kad grupės „Žiogelis“ tėveliai buvo aktyvūs projekto dalyviai. Arono šeima pristatė Latviją, Dovydo – Airiją, Jono – Daniją, Deno – Vokietiją, Danieliaus – Norvegiją, Herkaus – Suomiją. Tėvų apsilankymas grupėje suteikė daug emocijų, žinių. Vaikai žino, kokiame žemyne gyvena, atpažįsta vėliavas, herbus.

Europos dieną (gegužės 9 d.) vyko baigiamasis šventinis renginys su socialiniais partneriais –Šiaulių lopšelio-darželio „Žilvitis“ bendruomene.

Projekto organizatorės pedagogės Reda, Giedrė ir Sigita

Šiaulių lopšelis-darželis „Sigutė“
Įstaigos kodas 1905 25130
A. s. LT 40 7300 0100 7573 8391
Bankas „Swedbank“, AB

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Eglė Ivanauskaitė-Rimšė

J. Basanavičiaus g. 92, 76176 Šiauliai
Tel. (8 41)  54 52 69
Mob. 8 673 84 434
El. p. sigute.darzelis@splius.lt

2024 © Šiaulių l-d „Sigutė“
NEĮGALIESIEMS