Baigiamoji lopšelio-darželio gimtadienio šventė

Lapkričio 8-12 dienomis lopšelyje-darželyje ,,Sigutė“ aidėjo vaikų juokas ir klegesys. Visą savaitę linksmai šurmuliavo renginiai, skirti įstaigos įkūrimo 60-ties metų sukakčiai paminėti.

Paskutinę šventinės savaitės dieną – penktadienį visa bendruomenė buvo sukviesta į kieme vykusią masinio šokio akciją „Šoka maži ir dideli“. Bendruomenė sulaukė ir svečių. Pasveikinti lopšelio-darželio bendruomenės atvyko Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė ir Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Gintarė Juškienė, lopšelio-darželio tarybos pirmininkas Saulius Matuzevičius, padėkos žodį tarė lopšelio-darželio „Sigutė“ direktorė Renata Jonaitienė.

Lopšelis-darželis įsikūręs nuostabiame Grafų Zubovų sode, todėl darželio simboliu yra pasirinktas „obuolys“. Šventės metu vaikai šoko šokį „Obuoliuką aš turiu“, dainavo dainą „Mus darželyje „Sigutė“ linksma ir smagu“. Šventė baigėsi masiniu šokiu „Šoka maži ir dideli“.

Už puikias šventines idėjas ir nuoširdų darbą ruošiantis įstaigos veiklos sukakčiai paminėti dėkojame lopšelio-darželio ,,Sigutė“ bendruomenei.

Lopšelio-darželio 60-ojo jubiliejaus organizavimo darbo grupės koordinatorė Janina Šulskienė

Šiaulių lopšelis-darželis „Sigutė“
Įstaigos kodas 1905 25130
A. s. LT 40 7300 0100 7573 8391
Bankas „Swedbank“, AB

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Eglė Ivanauskaitė-Rimšė

J. Basanavičiaus g. 92, 76176 Šiauliai
Tel. (8 41)  54 52 69
Mob. 8 673 84 434
El. p. sigute.darzelis@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Sigutė“
NEĮGALIESIEMS